ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΝ - Διαδώστε το

1
ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΝ - Διαδώστε το παντού....






Αυτοί είναι οι "δημοκράτες" Εβραίοι. Εχουν συστήσει ειδικές οργανώσεις που ψάχνουν το διαδίκτυο για βίντεο που τους κάνουν κριτική και τους αμφισβητούν και κατεβάζουν βίντεο και σελίδες. Πριν λίγο καιρό είχε πέσει το site judicial όπως είχαμε δημοσιεύσει.

Οταν μπήκα εχτές στο λογαριασμό μου στο youtube "ellinesfoitites" μου ήρθε ειδοποίηση οτι μου είχαν κατεβάσει δύο βίντεο. Τα βίντεο θα ξανανέβουν.Πρέπει όμως να διαδοθούν για να μην τους περάσει ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ τους.Θέλουν να ελέγχουν τα πάντα και κανείς να μην μπορεί να καταγγείλει τα εγκλήματα και τα ψέμματά τους.



ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΕΒΡΑΙΟΦΑΣΙΣΜΟΣ!!!



http://4.bp.blogspot.com/_QGyHEdCUxyM/S ... %CE%9F.jpg



Το βίντεο που προσπαθούν να εξαφανίσουν:

phpBB [video]




antipliroforisi.blogspot.com
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΝ - Διαδώστε το

2
Όχι στους πλαστογράφους και απατεώνες ! :down1
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΟΙ ΕΒΡΑΙΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΟΥΝ - Διαδώστε το

3
Γενικως τελευταια κατεβάζουν πολλά βίντεο και ευθύνεται ενα συγκεκριμένο άτομο για αυτό,δεν ξέρω αμα έχει βα΄λει και εδω το χεράκι του βέβαια.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”