Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

1
phpBB [video]


Άλλος ένας προβοκάτορας ! Αλλά εμείς δε μασάμε...

Άκου εκεί Υψηλάντης !!! Μα για ποιούς μας περνάς ? Τα χάφτουμε εμείς αυτά ?
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

2
Κώστα άμα είναι να κάνεις το φόρουμ μπουρδέλο πες το μας να το ξέρουμε!!!!

Άμα θέλεις να μας πεις κάτι ανοιξε καποιο τόπικ και πες το μας.

Δεν χρειάζεται σε κάθε ποστ να μας κοπανάς τα ιδια και τα ίδια επειδή δεν συμφωνεις σε κάποιο βιντεο που κάναμε.....που στο κάτω κατω το κάναμε 2-3 ατομα και ίσως να μην αντιπροσωπευει ούτε την διαχειριση του φόρουμ..
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

3
Ο Κώστας αντιδράει όπως το 90% των άνθρώπων,μόλις πείς κάτι για αυτούς που έχουν ανεβάσει στα ύψη και τους έχουν σαν πρότυπα,γίνεσαι κακός.

Φίλε Κώστα ,δικαιωμά σου να διαφωνείς,αλλά δεν χρειάζεται να κοροιδεύεις και απο πάνω,δικαιωμά μας να έχουμε και μεις την δική μας γνώμη!

Δυστυχώς εσυ πήρες μια άποψη και την γενίκευσες,αυτό έχεις καταλάβει τόσο καιρό που συμμετέχεις στο φόρουμ?
Και τελευταία φορά που γίνεται αυτό με τα πόστ,οτι άποψη έχετε στο συγκεκριμένο θέμα,οχι να το λέτε συνεχώς σε όλα τα θέματα.Πραγματικά έχω δείξει πολλή υπομονή!
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

4
Φιλούμενος έγραψε:Ο Κώστας αντιδράει όπως το 90% των άνθρώπων,μόλις πείς κάτι για αυτούς που έχουν ανεβάσει στα ύψη και τους έχουν σαν πρότυπα,γίνεσαι κακός.
Δεν έχω τέτοια πρότυπα. Πρέπει να περάσει πολύς καιρός για να γίνει κάποιος πρότυπο μου...

Ανήκω στους πολύ λίγους μάλλον...

Στη συγκεκριμένη περίπτωση όμως είναι θέμα κοινής λογικής...
Φιλούμενος έγραψε: Φίλε Κώστα ,δικαιωμά σου να διαφωνείς,αλλά δεν χρειάζεται να κοροιδεύεις και απο πάνω,δικαιωμά μας να έχουμε και μεις την δική μας γνώμη!
Κι εγώ τη δική μου...
Και τελευταία φορά που γίνεται αυτό με τα πόστ,οτι άποψη έχετε στο συγκεκριμένο θέμα,οχι να το λέτε συνεχώς σε όλα τα θέματα.
Το θέμα αυτό είναι απολύτως σχετικό...

Ο άνθρωπος αυτός είναι ένας Max Keiser και ένας Nigel Farage ακόμη...


Είναι παράλογο να χτυπάμε όποιον ξένο παρουσιάζεται με φιλελληνικές θέσεις, αυτή είναι η θέση μου...
Πραγματικά έχω δείξει πολλή υπομονή!
Δε χρειάζεται να δείχνεις και πολύ υπομονή...

Εάν σε ενοχλεί κάποιο σχόλιο μου, απλά σβήστο...

Καλύτερα να σβήνεις σχόλια μου παρά να σβήσεις εμένα...

Στην τελική σβήσε και μένα άμα έχεις άχτι ! Για κάποιον λόγο είσαι κόκκινος κι εγώ μπλε !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

5
Κι εγώ τη δική μου...

Ηταν όντως αυτή η αποψή σου?



Το θέμα αυτό είναι απολύτως σχετικό...

Ο άνθρωπος αυτός είναι ένας Max Keiser και ένας Nigel Farage ακόμη...


Είναι παράλογο να χτυπάμε όποιον ξένο παρουσιάζεται με φιλελληνικές θέσεις, αυτή είναι η θέση μου...
Αυτο ακριβως σου λεμε και εμεις..... δεν είπαμε να μην πεις την γνωμη σου.

Αλλά απο την στιγμή που η συζητηση αυτη γίνετε σε άλλο τοπικ και εσυ αρχιζεις να βαζεις βιντεακια με τον εναν και τον αλλον με το να μας χλευαζεις διαρκώς δεν κερδιζεις τιποτα.

Αντιθετως χαλάς ολη την εικονα του φορουμ και δειχνεις μια κακη εικονα στα καινουργια μελη και επισκεπτες για εμας..... δεν νομίζω να ειναι αυτος ο σκοπός σου?εκτος και εαν κανω λάθος!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

6
Αλλά απο την στιγμή που η συζητηση αυτη γίνετε σε άλλο τοπικ και εσυ αρχιζεις να βαζεις βιντεακια με τον εναν και τον αλλον με το να μας χλευαζεις διαρκώς δεν κερδιζεις τιποτα.
Τι να κάνω ο άνθρωπος...Έτυχε να πέσουν σχετικά βιντεάκια...Και φυσικά δε μπορούσα να μη σχολιάσω !
Αντιθετως χαλάς ολη την εικονα του φορουμ και δειχνεις μια κακη εικονα στα καινουργια μελη και επισκεπτες για εμας..... δεν νομίζω να ειναι αυτος ο σκοπός σου?εκτος και εαν κανω λάθος!
Δε νομίζω ότι χαλάει η γενική εικόνα του φόρουμ...Είναι ένα καλό φόρουμ...Και να έχει και κάποιες αντιπαραθέσεις δε βλάπτει...Αρκεί να μην ξεπερνάμε κάποια όρια...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

7
Παιδες θελω εδω να συνιστησω ηρεμια, δε θελω να πιαστω απο τα λεγομενα κανενος, αλλα πρεπει από δω και στο εξης να λειψουν προκλητικα σχολια και μισολογα , που να φερνουν σε δυσκολη θεση τους διαχειριστες.Σας εκλιπαρω ας δωσουμε τοπο... και ας ηρεμησουν τα πνευματα!

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

8
Διογένης έγραψε:Παιδες θελω εδω να συνιστησω ηρεμια, δε θελω να πιαστω απο τα λεγομενα κανενος, αλλα πρεπει από δω και στο εξης να λειψουν προκλητικα σχολια και μισολογα , που να φερνουν σε δυσκολη θεση τους διαχειριστες.Σας εκλιπαρω ας δωσουμε τοπο... και ας ηρεμησουν τα πνευματα!
:541
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Webster Tarpley :ΟΛΟΙ ΧΡΩΣΤΑΜΕ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...

9
Κώστα,δεν στο είπα οτι επειδή θέλω να σβήσω κάποιο ποστ σου ,ούτε για να σβήσω εσένα,στο είπα για να έχεις την ευθυξία να μην επαναληφθεί στο μέλλον.
Το θέμα θεωρείται λήξαν.
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”

cron