Re: ...

2
:hmmm :hmmm :hmmm
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ...

5
Κατερίνα το ποστ σου θα είχε κάποιο νόημα αν μας έλεγες περί τινός προφητεία πρόκειται. Έτσι τουλάχιστον θα μπορούσαμε κάτι να καταλάβουμε.

Re: ...

6
Ξεκίνησα για να βάλω διάφορες προφητείες όμως μετά σκέφτηκα ότι κάποιοι θα σκανδαλιστούν κι έτσι το έσβησα. Δεν μπόρεσα να το διαγράψω. Δεν ξέρω αν γίνεται να διαγράψεις κάποιο πόστ. Είπα να γράψω άκυρο πάνω αλλά πάλι....
.\n.\n.\n\n
Εικόνα

Re: ...

7
Κατερίνα Τσαφ Τσουφ έγραψε:Ξεκίνησα για να βάλω διάφορες προφητείες όμως μετά σκέφτηκα ότι κάποιοι θα σκανδαλιστούν κι έτσι το έσβησα. Δεν μπόρεσα να το διαγράψω. Δεν ξέρω αν γίνεται να διαγράψεις κάποιο πόστ. Είπα να γράψω άκυρο πάνω αλλά πάλι....

Kαλός είναι και σκανδαλισμός! :D


Το πιθανότερο είναι να έχουν ξαναμπεί αυτές οι προφητείες μέσα στο φόρουμ.

Που ξέρεις όμως? μπορεί να βγεί και κάτι καλό μέσα απο όλο αυτό....
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ...

8
Δεν ξέρω αν γίνεται να διαγράψεις κάποιο πόστ.
Η διαγραφή ενός post από κάποιο μέλος της κοινότητας δεν ισχύει για όλες τις ενότητες του forum.

Παρόλα αυτά εφόσον δεν μπορείς να σβήσεις ένα post από μια ενότητα η οποία δεν επιτρέπει αυτή την ενέργεια μπορείς να ενημερώσεις τους συντονιστές ή τον διαχειριστή του site μέσω PM.
Ξεκίνησα για να βάλω διάφορες προφητείες όμως μετά σκέφτηκα ότι κάποιοι θα σκανδαλιστούν κι έτσι το έσβησα.
Μην ντρέπεσαι, κοπέλα μου.

Άν είχες κάποιες αμφιβολίες για τυχόν αντιδράσεις θα μπορούσες να επεξεργαστείς το κείμενο με την ησυχία σου και να το διορθώσεις βάζοντας το μυαλό και τη φαντασία σου να δουλέψουν.

Κι εδώ που τα λέμε, δεν έγινε και τίποτα.

Την επόμενη φορά μπορείς να κάνεις χρήση του επεξεργαστή κειμένου αντί να τα σβήσεις όλα. Έτσι θα κερδίσεις κόπο και χρόνο.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Διάφορες Προφητείες”

cron