Re: ΔΙΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ(ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ)ΣΟΚ!!

19
exkalimper έγραψε: Πολύ καλή ιδέα κώστα :clap
Όταν συναντάς κάτι σημαντικό, απλά σώζε το και κράτα το στο αρχείο σου!

Μη βασίζεσαι στο ότι θα το ξαναβρείς στο ίντερνετ!
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΔΙΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ(ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ)ΣΟΚ!!

21
KostasL έγραψε:
emman έγραψε:Οτι μπορούμε κάνουμε :ex

Τουλάχιστον κάποια βιντεάκια που τα έχουμε κάνει εμείς και κάποια αλλα τα έχουμε σώσει...
Καλό είναι να δημιουργηθεί κάτι σαν "κιβωτός" των πληροφορίων.

Ακόμα και αν νομίζουμε ότι θα βρίσκονται για πάντα στο διαδίκυο, κάποια στιγμή θα αρχίσουν να τις ξηλώνουν.

Πρέπει το υλικό, πάσης φύσεως, σε ηλεκτρονική μορφή, να σώζεται κάπου με ασφάλεια.
Συμφωνω με τον φιλο μου...Και εγω προσπαθω οτι ενδιαφερον βλεπω να το κατεβαζω..Α,και καλωσορισα στο forum σας!!!

Re: ΔΙΑΦΗΣΕΙΣ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΤΑΞΗΣ(ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΑΤΙΑ)ΣΟΚ!!

23
paokisalonica έγραψε:Συμφωνω με τον φιλο μου...Και εγω προσπαθω οτι ενδιαφερον βλεπω να το κατεβαζω..Α,και καλωσορισα στο forum σας!!!
Γειά σου, paokisalonica ! :wave
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιομηχανία υποταγής συνειδήσεων”