Προγράμματα ελέγχου του νου- Mind control programmes

1
Μεταφορά από ΦΙΛΟΥΜΕΝΟ:

ultimate:

Η χρησιμοποίηση μεθόδων ψυχολογικού πολέμου και τεχνο-τρονικής τεχνολογίας για την υποδούλωση των μαζών είναι ένα από τα κύρια όπλα των σκοτεινών εκείνων κέντρων της παγκοσμιοποίησης που δεν έχουν και πολύ καλές σχέσεις με έννοιες όπως... διαφάνεια ή δημοκρατία.

Τα σημαντικότερα προγράμματα ελέγχου του νου με ηλεκτρομαγνητικές μεθόδους: ηλεκτρομαγνητικός έλεγχος της ανθρώπινης συμπεριφοράς εγκατάσταση εμφυτευμάτων ηλεκτρονική διάλυση χρονικού προσανατολισμού της μνήμης (EDOM: Electronic Dissolution of Memory).

1.Project Moonstruck, της CΙΑ: Χρήση ηλεκτρομαγνητικών εμφυτευμάτων στον εγκέφαλο και τα δόντια.
2.Project ΜΚ-ULTRA, της CΙΑ: Μετάδοση μη ανιχνεύσιμων οδηγιών σε έναν προγραμματισμένο δολοφόνο. Χρήση χαπιών, ηλεκτρονικών και ηλεκτροσόκ.
3. Project Orion, της USAF: Παραισθησιογόνα, ύπνωση και ΕSΒ.
4. Project MK-DELTA, της CΙΑ: Προγραμματισμός υποσυνειδήτου με ηλεκτρομαγνητισμό.
5. Project Phoenix, της ΝSΑ: Ηλεκτρονική κατευθυνόμενη στόχευση επιλεγμένων πληθυσμιακών ομάδων.
6. Project Trident, της ΝSΑ: Ηλεκτρονική στόχευση ατόμων ή πληθυσμών.
7. Project RF MEDIA, της CΙΑ: Προγραμματισμός και στόχευση της επιθυμίας.
8. Project Tower, των CΙΑ, ΝSΑ: Προγραμματισμός με συντονισμό της σκέψης και μετάδοση κωδικοποιημένων πληροφοριών.
9. Project HAARP, των ΝSΑ,CIA : Επηρεάζει τη φυσιολογία του ανθρώπου. Χρήση λέιζερ, όπλων μικροκυμάτων. Ιδανικό για μαζικό έλεγχο του πληθυσμού.
10. Project Clean Sweep, των ΝSΑ, ΟΝR: Ρύθμιση της συμπεριφοράς των μαζών.

-----------------------------------------------------------------------------------

Οι σημαντικότερες τοποθεσίες προγραμματισμού του ελέγχου του νου:

• AREA 51 Η γνωστή από ντοκιμαντέρ βάση ήταν ένα από τα πρώτα εργαστήρια γενετικής έρευνας: προγραμματίζουν τον τύπο των εξωγήινων απαγωγών.

• Bingham UT Χρησιμοποιήθηκε για τον προγραμματισμό της παιδικής πορνείας ή τις επιχειρήσεις υποδούλωσης παιδιών.

• Black Forest, Γερμανία. Ένας αριθμός κάστρων στο Μέλανα Δρυμό χρησιμοποιείται για προγραμματισμό και ιεροτελεστίες. Οι Ιησουΐτες και οι Ιlluminati έχουν μεγάλη δραστηριότητα εδώ...

• China Lake Naval research Base, CΑ Η τοποθεσία λειτουργεί από τη δεκαετία του '50. Μεγάλος αριθμός παιδιών πέρασε από τις εγκαταστάσεις της και υπέστησαν τα περισσότερα από τα τραύματα επιβολής της ΜΡD.

• Disneyland. CΑ Οι περισσότερες από τις ταινίες της Disney χρησιμοποιούνται για προγραμματισμό.

• Ft. Lews, WΑ Εμπλέκεται στον τομέα του παραψυχολογικού πολέμου - ό,τι αφορά το πρόγραμμα "Monarch".

• Presideo, CΑ Αρκετός από τον προγραμματισμό που αφορά την πορνεία και το στρατό έχει γίνει επίσης εδώ...

• Tavistock, Αγγλία Αυτό ήταν το πρώτο κέντρο προγραμματισμού της Ευρώπης. Ένας μεγάλος αριθμός σκλάβων στην Αμερική έχει προγραμματιστεί εδώ. Υπό την εποπτεία της αγγλικής μυστικής υπηρεσίας Μ16 δημιούργησε διπλούς πράκτορες και ελεγχόμενους πνευματικά κατασκόπους. Το Tavistock ήταν υπό την εποπτεία της Special Intelligence Service(SIS) - ασχολούνταν με όλους τους τύπους ελέγχου του νου. Εκεί εργάστηκαν διάσημοι ειδικοί στον έλεγχο του νου, όπως ο υπνωτιστής Eric Trist.

•HUMAN RESOURCES RESEARCH OFFICE (ΗUMRRO) Ερευνητική υπηρεσία του αμερικανικού στρατού που ασχολείται με την "ψυχοτεχνολογία".

• ΙΔΡΥΜΑ ΕΡΕΥΝΩΝ ΤΟΥ ΣΤΑΝΦΟΡΝΤ (Stanford Research Institute) Ερευνητικός οργανισμός στην εφαρμοσμένη κοινωνική ψυχολογία. Ένα από τα πιο μυστικά προγράμματα του Stanford ήταν η έρευνα για τα χημικά και βακτηριολογικά όπλα (CΑΒ). Τώρα το Stanford α ηγείται του δικτύου ΑRΡΑ, της πιο μεγαλεπήβολης προσπάθειας για τον έλεγχο του προσωπικού περιβάλλοντος κάθε ατόμου...

• Defense Advanced Research Project Agency (DAPRΑ) Έρευνα στο "βομβαρδισμό" με μικροκυματική ακτινοβολία για τον έλεγχο του νου και της συμπεριφοράς. Αυτή δημιούργησε τα ηλεκτρομαγνητικά όπλα του αμερικανικού στρατού.

Εκτός από αυτά τα βασικά κέντρα προγραμματισμού, υπάρχουν αμέτρητα δευτερεύοντα. Το γιγαντιαίο εργοστάσιο π.χ της Βoeing στο Σιάτλ, στην πολιτεία της Ουάσιγκτον, με τον μεγάλο αριθμό υπόγειων τούνελ έχει χρησιμοποιηθεί για προγραμματισμό.
Ουκ αρνησόμεθά σε φίλη Ορθοδοξία,\nου ψευσόμεθά σε πατροπαραδοτον σέβας,\nεν σοι εγεννήθημεν, εν σοι ζώμεν, εν σοι κοιμηθησόμεθα.\nΕι δε και καλέσει καιρός,\nκαι μυριάκις υπερ σου τεθνηξόμεθα.\n ΙΩΣΗΦ ΒΡΥΕΝΙΟΣ

Re: Προγράμματα ελέγχου του νου- Mind control programmes

2
Μπλε:

Στο Tavistock, εργάστηκε και ο διάσημος Ελβετός γιατρός και ψυχολόγος, Καρλ Γκούσταβ Γιουνγκ, κατά την διάρκεια του Β' Παγκοσμίου Πολέμου.

Παράθεση:AREA 51 ... προγραμματίζουν τον τύπο των εξωγήινων απαγωγών.
Τι σημαίνει αυτό; Δεν το καταλαβαίνω.

ultimate:

Ας το διατυπωσω καπως αλλιως λοιπόν: "Δημιουργούν εικονικές εξωγήινες απαγωγές"

Μπλε:

ultimate έγραψε:Ας το διατυπώσω κάπως αλλιώς λοιπόν: "Δημιουργούν εικονικές εξωγήινες απαγωγές"



Yermak:

Δεν νομίζω ότι όλες είναι εικονικές... ιδίως αυτές που συντηρούν το συνειδητό μνημονικό.
Αυτές που ανασύρονται μέσω ύπνωσης πιθανόν να είναι προϊόντα mind control.

Μπλε:

Yermak έγραψε:Δεν νομίζω ότι όλες είναι εικονικές... ιδίως αυτές που συντηρούν το συνειδητό μνημονικό.
Αυτές που ανασύρονται μέσω ύπνωσης πιθανόν να είναι προϊόντα mind control.

Τι νομίζεις ότι συμβαίνει;
Εχεις κάποια άποψη για το φαινόμενο;

Yermak:

Έχω αλλά είναι τόσο ακραία που την κρατάω για τον εαυτό μου.

Μπλε:
Yermak έγραψε:Έχω αλλά είναι τόσο ακραία που την κρατάω για τον εαυτό μου..

Κρίμα!

Yermak:

θα σου απαντήσω παραθέτοντας πάλι τον καλό μας Dr.Yermak που ως γνωστών ήταν πράκτορας μυστικών υπηρεσιών.

DOCUMENT No.355]B (Αρχείων AF)
ΜΥΣΤΙΚΗ ΕΚΘΕΣΙΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ, ΜΕΓΑΛΗΣ ΔΥΝΑΜΕΩΣ ΑΠ 1/3/1976 ΠΡΟΣ "ΚΕΝΤΡΟΝ"
Προσοχή. Νομίζομεν ότι η επικοινωνία μας παρακολουθείτε πολύ στενά. Κάθε φορά όταν χρησιμοποιούμε τους έξη σταθμούς, στην περιοχή εμφανίζονται ένα-δύο ιπτάμενα αντικείμενα, όχι όμως μεγάλης διαμέτρου. Ο τοπικός τύπος αναφέρει ότι στα σημεία τα οποία μας ενδιαφέρουν, έκαναν την εμφανισίν τους παρόμοια ιπτάμενα αντικείμενα, τα οποία είχαν σαν πλήρωμα, δίποδα ύψους 3 ποδών, πρασινωπού χρώματος, με μικρά γυαλιστερά μαύρα μάτια. Στο Νότιον τμήμα του τετραγώνου 4-ΟΖ, οι επιβάτες/πλήρωμα ήταν γκρίζου χρώματος. Ηλεκτρικές συσκευές με την εμφάνισιν τους δεν λειτουργούν κατά την εμφάνισίν τους. Ούτε των αυτοκινήτων. Την 28/2/1976 ενώ επιβάιναμε του αυτοκινήτου που μας στείλατε και προσπαθούσαμε να περάσουμε την σιδηροδρομικήν διάβασιν, η μηχανή του έπαυσε να λειτουργεί ακριβώς όταν βρεθήκαμε στις σιδηροδρομικές γραμμές. Προλάβαμε να κατέβουμε και να σύρουμε το αυτοκίνητο. Εξετάσαμε τα "σπαρκ-πλαγκς", ήταν σε απόλυτη τάξη. Ένας εντόπιος μας είπε ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορά όταν στην περιοχή εμφανίζονται τα "μηχανήματα" και τα μικρόσωμα πληρώματά τους. Ίσως αυτό είναι ένας τρόπος της καταστροφής που αυτοί θέλουν να προξενήσουν. Αποστείλατε δείγματα εδάφους όπου έγιναν προσγειώσεις. Καθώς βλέπετε υπάρχει μικρά ραδιενέργεια. Τα λυκόσκυλα του σταθμού του τετραγώνου 4-ΟΖ βρέθηκαν νεκρά και χωρίς αίμα την 26/2/76 και χωρίς εντόσθια. Τα ραντάρ επισημαίνουν τα μηχανήματα και όταν αυτά δεν είναι ορατά. Περιμένομεν αποστολή των 11 Σταυρών.

Αυτά για την ώρα. Θα μου επιτρέψεις να μη συνεχίσω. Ίσως σε κάποιο άλλο τόπο και χρόνο.

Μπλε:

Ευχαριστώ για το νήμα.

Από ποιο βιβλίο του είναι το απόσπασμα, ξέρουμε;

Yermak:

Είναι από το βιβλίο που έχω στο αβατάρ μου!

μπορείς να το κατεβάσεις σε ηλεκτρονική μορφή εδώ:
http://philoumenos.6forum.info/forum-f20/topic-t21.htm

Μπλε:

Νά ΄σαι καλά, το έχω ήδη κατεβάσει.
Ομως είναι κάπως δύσπεπτο Evil or Very Mad και το διαβάζω πολύ σιγά-σιγά.
Ευχαριστώ.Νά ΄σαι καλά, το έχω ήδη κατεβάσει. study
Ομως είναι κάπως δύσπεπτο και το διαβάζω πολύ σιγά-σιγά.
Ευχαριστώ.
Ουκ αρνησόμεθά σε φίλη Ορθοδοξία,\nου ψευσόμεθά σε πατροπαραδοτον σέβας,\nεν σοι εγεννήθημεν, εν σοι ζώμεν, εν σοι κοιμηθησόμεθα.\nΕι δε και καλέσει καιρός,\nκαι μυριάκις υπερ σου τεθνηξόμεθα.\n ΙΩΣΗΦ ΒΡΥΕΝΙΟΣ
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιομηχανία υποταγής συνειδήσεων”

cron