ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ?

Μπορείτε να επιλέξετε 1 επιλογή

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

10
emman έγραψε:Το 2052!!!
Ναι, αλλά αρχή ή τέλος ?

Απάντησέ μου γιατί έχει σημασία...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

12
emman έγραψε:Το ΤΕΛΟΣ!!!


Τι σημασία έχει :blue
Εμένα, δε μου βγαίνει το μέτρημα ! :χουχου
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

14
Πειτε μου με ποιο τροπο τα μετρατε εσεις,γιατι εγω εχω χασει το μετρημα.... :D
Πραγματικα ρωταω!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

15
dominique έγραψε:Πειτε μου με ποιο τροπο τα μετρατε εσεις,γιατι εγω εχω χασει το μετρημα.... :D
Πραγματικα ρωταω!
Σήκω από καρέκλα, πολυθρόνα, καναπέ, ντιβάνι, ανάκλιντρο, κλπ και πήγαινε να αγοράσεις το βιβλίο μου, όταν κυκλοφορήσει...

Μιλάμε τα ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ θα βρεις εκεί μέσα ! :χουχου
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

16
Ε μεχρι τότε,ποιος ζει ποιος πεθαίνει, βλέπω θα μείνω με την απορια .
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ?

17
Η Αποκαλυψη ειναι μια....τωρα το τι πλασματικα γεγονοτα θα κανουν αλλο θεμα ....το ποτε? εγω θα ελεγα οσο γινεται νωριτερα.....και αναμενουμε....Ας επανδρωθουμε εσωτερικα και ψυχικα και ας ερθει.....ετσι και αλλιως δεν θα σβησει διαφορετικα αυτο το συστημα......
<<ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΔΕΝ ΣΚΕΠΑΖΕΙ ΟΥΔΕΝ ΑΠΟ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΝΥΞ ΛΑΜΠΕΙ ΩΣ Η ΗΜΕΡΑ ΕΙΣ ΣΕ ΤΟ ΣΚΟΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΩΣ ΤΟ ΦΩΣ>>
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψηφοφορίες”

cron