Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

1
phpBB [video]
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

2
Αυτό το βίντεο είναι για όποιους ήθελαν και άλλες αποδείξεις απο τον κύριο εβραιοσιωνιστή Άλεξ ο ποίος έχει σύζηγο με ρίζες εβραικες.


Και αν ακόμα δεν πείστηκαν κάποιοι περιμένετε λίγο καιρό ακόμα και θα δείτε και άλλα!!!! :cooll
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

4
Ρε παίδες...

Ο αμνός το 1997 είχε τα κλειδιά του σε μπρελόκ με το αστέρι του Δαβίδ... :happy2

Μέχρι που του έπεσαν στο δρόμο, σε έναν υπόνομο !!! :χουχου

Και είχα και διαφορετικές απόψεις...

Τι σημαίνει αυτό ?

Θα πείτε ότι είμαι Σιωνιστής ?

Οι άνθρωποι μπορούν με τα χρόνια να διορθώνονται...

Απλό είναι...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

5
Ο τύπος λέει ότι λέμε κι εμείς περίπου...

Κι έχει γράψει ατέλειωτες ώρες...

Και βρήκατε ένα βιντεάκι 28 δευτερόλεπτα που είναι δεκαετίας...

Ας κρίνουμε συνολικά...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

6
Ma συνολικά κρίνουμε..βρες μου βιντεο εσυ που να αναφέρεται στους σιωνιστές..πρόσφατο..ποτέ δεν τους κατονομάζει..... γιατι?
Εμενα παντως μου δημιουργεί αποριες,εκτός αμα έχει διαφορετική άποψη για το ποιος κρύβεται πίσω απο την Νεα Τάξη πραγμάτων.

Και στο κάτω κάτω ,όσο παλιό και να είναι το βίντεο,απο την στιγμή που όπως φαίνεται έιχε ξεκινήσει εκπομπές σημαίνει οτι ήξερε 10 πράγματα,να βγαίνει και να λέει οτι ειναι η γη τους και επεστρεψαν στην γη τους..ε αμνε ούτε και συ δεν θα το έλεγες πριν 10 χρόνια.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

7
dominique έγραψε:Ma συνολικά κρίνουμε......................................................................................................
Και στο κάτω κάτω ,όσο παλιό και να είναι το βίντεο,απο την στιγμή που όπως φαίνεται έιχε ξεκινήσει εκπομπές σημαίνει οτι ήξερε 10 πράγματα,να βγαίνει και να λέει οτι ειναι η γη τους και επεστρεψαν στην γη τους..ε αμνε ούτε και συ δεν θα το έλεγες πριν 10 χρόνια.
Οκ, να έχουμε το νου μας αλλά δεν είναι καλό να βγάζουμε εύκολα και οριστικά συμπεράσματα...

Επισημαίνουμε τα στραβά και τα ύποπτα...
βρες μου βιντεο εσυ που να αναφέρεται στους σιωνιστές..πρόσφατο..ποτέ δεν τους κατονομάζει..... γιατι?
Εμενα παντως μου δημιουργεί αποριες,εκτός αμα έχει διαφορετική άποψη για το ποιος κρύβεται πίσω απο την Νεα Τάξη πραγμάτων.
Περιγράφει μια ζοφερή πραγματικότητά, ναί ή όχι ?

Ενημερώνει και αφυπνίζει ?

Φωτογραφίζει τους Σιωνιστές ?

Αυτοί για τους οποίους μιλάει, είναι οι Σιωνιστές σύμφωνα με εσένα ή όχι ?

Εγώ το θεώρησα αυτονόητο...

Ας τους ονομάσουμε και Αραουκανούς, δεν έχει σημασία...

Και πρόσεξε κάτι...

Άλλο να μιλάς στην Ελλάδα για Σιωνιστές και άλλο στις ΗΠΑ...Παρεξηγείται πολύ πιο εύκολα από ότι εδώ...Δώσε άλλοθι σε έναν ίσως καλοπροαίρετο άνθρωπο...Εάν πήγαινε χωρίς μυαλό και τακτική, θα την είχε κλείσει την εκπομπή και δε θα μπορούσε να αφυπνίζει κόσμο μέχρι και σήμερα...

Ακόμα και στο βιντεάκι αυτό, φαίνεται να απολογείται σε κάποιον ακροατή, για κάποια αντιΣιωνιστικά πράγματα που είπε πριν...Απόδειξη ότι και τότε έλεγε ενοχλητικά αντιΣιωνιστικά πράγματα...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

8
Κάποια blogs βγήκαν και μας έκαναν έμμεσα πόλεμο για αυτά που έχουμε αναφέρει για τον κύριο Alex jones,χωρις βέβαια να αναφέρουν την σελίδα μας.


Επειδή με κούρασε το θέμα θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση:

Ο κύριος jones ξεκίνησε καριέρα το 1995-1996 που εκείνη την περίοδο ήταν περίπου 20 χρονών και με γοργούς ρυθμούς εφτάσε μέσα 4-5 χρόνια να κάνει αυτό που κάνει μεχρι σήμερα.

Πως μπόρεσε σε αυτήν την ηλκία των 24-25 χρόνων να κάνει όλα αυτά?

Από που βρήκε όλες αυτές τις πληροφορίες,εγγραφα,βίντεα,ντοκουμεντα,αποκαλύψεις,κτλ?

Είναι ολοφάνερο ότι κάποιοι του δίνουν και βγάζει αποκαλυπτικα ντοκουμεντα όπως και άλλα πολλά.

Ποιοι είναι αυτοί που του τα δίνουν?

Φυσικά αυτοί που θέλουν να βγουν κάποια πραγματα στο φώς σιγά σιγά,ώστε να κόβουν αντιδράσεις και να προωθουν τον κόσμο εκεί που θέλουν.


Ξέρω ξέρω ακούγεται εγωιστικό αυτό που λέω,όμως αυτή είναι η αποψή μου.



Απο ένα βίντεο κάποιοι πήγαν να δικαιολογήσουν τον Αλεξ και ειδού οι αποκαλύψεις,που το μόνο πάτημα για να τον δικαιολογήσουν ήταν μόνο οτι τον είπαμε εβραιοσιωνιστή και όχι εβραίο(μάλλον συμφωνούν με το φιλοεβραίος):

1) Ο Άλεξ Τζοουνς αναφέρει ότι το Ισραήλ έχει 400 πυρηνικά όπλα και βιολογικά όπλα που στοχεύουν συγκεκριμένες φυλές (ethnic bombs)

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Χαρήκαμε...... μέχρι και οι πέτρες το ξέρουν αυτό!!!

Μπορούσε να πει το αντίθετο?


2) Ο Τζόουνς είναι εναντίον ενός ενδεχόμενου πολέμου επίθεσης των ΗΠΑ ή του Ισραήλ εναντίον του Ιράν, λόγω ότι αυτό πιθανότατα θα προκαλέσει τον 3ο Παγκόσμιο Πόλεμο.

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Σε αυτό και εάν δεν χαρήκαμε!!!!


3) Οι εβραίοι δεν είναι ο διάβολος

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Εδώ γελάει και ο κάθε πικραμένος!!!


4) Οι παππούδες μου πολέμησαν και πέθαναν στον Β’ΠΠ εναντίον του Χίτλερ

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Άμα δεν το έλεγε Σιωνιστής ποιός θα το έλεγε?

Εγώ?


5) Είναι λάθος και ατιμωτικό για τους ισραηλινούς στρατιώτες που σκοτώνουν παλαιστίνιους και τα παιδιά τους και γελάνε ενώ αυτά πεθαίνουν!

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;
Ρε παιδιά είπαμε ...... 10 τρίχες μου μειναν όλο και όλο!!!

6) Δεν θέλω πολέμους και αλληλοσφαγές και δεν θέλω τον τρίτο παγκόσμιο πόλεμο

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Μάλλον δεν θα τις γλιτώσω τις τριχούλες μου!!!


7) Οι άραβες και οι ισραηλινοί είναι φυλετικά ξαδέλφια και κακώς αλληλοσκοτώνονται.

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Δηλ αν δεν ήταν φυλετικά ξαδερφιά δεν υπηρχε πρόβλημα,ε?



8) Το Ισραήλ δημιουργεί ομάδες ψευδοτρομοκρατών (προβοκάτορες πράκτορες) για να εξυπηρετήσει τα συμφέροντα του.

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Έλεγα και εγώ ποιος τα κάνει,ποιος τα κάνει.....

Τελικά οι εβραίοι έριξαν τους δίδυμους πύργους κύριε Άλεξ? πείτε μας την αποψη σας!!!
Γιατί έλειπαν όλοι οι εβραίοι κύριοι Άλεξ απο τους δυδιμους πύργους εκείνη την ημέρα? Πείτε μας!!!


9) Η κυβέρνηση του Ισραήλ είναι στρατοκρατική και δεν αφήνει τον λαό της να πάρει τον έλεγχο.

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Η δικιά σας δηλαδη κυβέρνηση σας αφήνει να πάρετε τον ελεγχο :χουχου

Πες μας και για τις υπόλοιπες χώρες του κόσμου ότι είναι επίσης εβραιοκρατικά,όπως επίσης και το δικό σου!!!!!


10) Δεν θέλω να δίνουν οι ΗΠΑ και οι αμερικάνοι φορολογούμενοι οικονομική βοήθεια στο Ισραήλ και σε άλλες χώρες. (Το ίδιο υποστηρίζει και ο Ρον Πολ ο οποίος είναι υπέρ της μη επεμβατικότητας των ΗΠΑ σε ανεξάρτητες χώρες)

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Μήπως εσείς παίρνετε οικονομική βοήθεια απο άλλα κράτη κύριε Αλεξ?
Κοιτάξτε και λίγο τι χρωστάτε στα κράτη του κόσμου και λίγο την οικονομίας σας!
Επίσης κοιτάξτε και ποιοι διοικούν το κράτος σας ...... είναι όλοι ένας και ένας...λουλούδια!!!!!


11) O Άλεξ Τζοουνς καταγγέλει ότι το Ισραήλ κάνει αδίστακτη μαζική κατασκοπία εντός των ΗΠΑ (μέσω του Homeland Security και Ισραηλινών εταιρειών) παραβιάζοντας τις ελευθερίες και τα συνταγματικά δικαιώματα των πολιτών των ΗΠΑ.

Ένας σιωνιστής θα το έλεγε ποτέ αυτό;

Ακόμα στο Homeland Security και στις Ισραηλινές εταιρείες(που και εσείς παρομια εταιρεία έχετε να σας χρηματοδοτεί) είστε?

Να ναι καλά οι δορυφόροι,echelon κτλ εδώ και πολλά χρόνια!!!

Τελικώς, όσοι κατηγορούν τον Άλεξ Τζοουνς για αντισημίτη, απλά δεν τον έχουν καταλάβει ή το κάνουν εκ του πονηρού.
:hmmm :hmmm :hmmm αυτό πραγματικά δεν το καταλαβα τι σχέση μπορεί να έχει με όλα τα προηγούμενα!!!!



Ας πίστευουν λοιπόν όσοι θέλουν στον κύριο Αλεξ που εφόσον λέει τα αυτονόητα σε σχέση με τους εβραίους,δεν είναι ούτε φιλοεβραίος ούτε Σιωνιστής,που σε περίπτωση αν έλεγε κάτι διαφορετικό θα τον έπαιρναν όλοι με πέτρες ..... και ας μας αφήσουν εμάς(τους πονηρούς) να πιστευουμε σε αυτό που θέλουμε!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Ο φιλοεβραίος ALEX JONES

9
To παραπάνω βιντεο είναι τα πρώτα δευτερόλεπτα του παρακάτω βιντεο,το οποίο στο youtube έχει κατεβεί,παρακολουθήστε το και δείτε τι λέει για το ποιος ελέγχει τα πάντα

http://video.godlikeproductions.com/vid ... ility_Fail
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”

cron