ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

1
phpBB [video]
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

3
emman έγραψε:Μπλα,μπλα,μπλα και τίποτα ουσιώδες!
Καλά τα λέει, βρε προκατειλημμένε αντι-αλεξτζοουνικέ !
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

4
Καλά τα λέει, βρε προκατειλημμένε αντι-αλεξτζοουνικέ !

Τα μπλα μπλα μπλα? σίγουρα καλα τα λέει.

Όμως ούτε είπε κάτι ουσιώδες,αλλά ούτε πλησίασε έστω και στο ελάχιστο την πραγματικοτητα.
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

5
Το βίντεο εχει 4 μέρη,τα έχω ακούσει όλα.Να σας πω την αλήθεια δεν λεει κατι το ιδιαίτερο,δηλαδή κάτι που δεν ξέρουμε ή δεν έχουμε καταλάβει.

Τωρα αλήθεια?
Αυτα που λεει τα λένε χιλιάδες αλλοι ανα χωρες,οπότε γιατι βάζουμε τον Αλεξ σήμαια συνέχεια?
Ωραία τα είπε,και?ειπε κάτι αξιοσημείωτο?
Και δεν το λέω σαν προκατάληψη,απλα σκεφτείτε το.Και αυτά που είπε για την οικονομική κρίση και για την Ελλάδα και για την γάζα τώρα είπε κάτι που δεν ξέραμε?
Και αν μου πείτε δεν τα ξέρουν ολοι,ωραία αμα ο Τζοουνς τους εκανε να αρχίζουν να ψάχνουν καλώς,αλλά πριν ενα χρόνο(και πολύ βάζω) δεν θυμάμαι κανένα να ασχολέιται με αυτον ή μάλλον ελάχιστους,τώρα τι άλλαξε και γίνεται ολο αυτο?
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

6
dominique έγραψε:Το βίντεο εχει 4 μέρη,τα έχω ακούσει όλα.Να σας πω την αλήθεια δεν λεει κατι το ιδιαίτερο,δηλαδή κάτι που δεν ξέρουμε ή δεν έχουμε καταλάβει.
Είναι καλός για πρόβατα που δεν έχουν ξυπνήσει...Τα βοηθάει στο ξύπνημα...
Τωρα αλήθεια?
Αυτα που λεει τα λένε χιλιάδες αλλοι ανα χωρες,οπότε γιατι βάζουμε τον Αλεξ σήμαια συνέχεια?
Ακούς πολλούς δημοσιογράφους να τα λένε ?

Και είναι λογικό, πρόβατα που ξύπνησαν χάρη σ'αυτόν, να τον έχουν σημαία...
Και αν μου πείτε δεν τα ξέρουν ολοι,ωραία αμα ο Τζοουνς τους εκανε να αρχίζουν να ψάχνουν καλώς,αλλά πριν ενα χρόνο(και πολύ βάζω) δεν θυμάμαι κανένα να ασχολέιται με αυτον ή μάλλον ελάχιστους,τώρα τι άλλαξε και γίνεται ολο αυτο?
Σημείο των καιρών, Ντομινίκ !

Και ο Άλεξ Τζόουνς είναι γνωστός αρκετά χρόνια...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

7
Εγώ προσωπικά βάζω τον Λιακο και τον Άλεξ όπως και άλλους,οι οποίοι κάνουν κάποια,
οποιαδήποτε εκπομπή στο βοήθημα της Αφύπνησης...όπως λέει και ο Κώστας!Κάποιος
που θα δεί αυτούς και θα αρχίσει να αναρωτιέται και θα αρχίσει να σκέφτεται, θα πάει παραπέρα,
δεν θα κάτσει σε αυτούς θα αρχίσει να ψάχνει μόνος του!!Όπως έκανα και εγώ!!
Όπως έκαναν και πάρα πολύ άλλοι!
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: ALEX JONES για την κίνηση των Ισραηλινών (Greek subs)

8
Αγεια σου Λεων!Τωρα ειπες την σωστή κουβέντα,να σας πω την αλήθεια και εγω απο τον Λιακόπουλο ξεκίνησα,αλλα δεν τον έχω σαν σημαία.Κανένα δεν πρέπει να έχουμε σαν σημαία,αν αποτελέσει εναυσμα για να ξεκινήσουμε την έρευνα καλώς και εξαιρετικώς.Αλλά μην λέμνε οτι πει ο ενας ή ο αλλος και δεν σηκώνω κουβέντα.

Κωστα,ο Αλεξ ήταν γνωστός ναι,αλλά στην Ελλάδα τώρα τελευταία έχει γίνει πασίγνωστος και ο Αλεξ ειπε αυτό,ο Αλεξ είπε το αλλο και με στεναχωρεί που χρειαζόμαστε καποιον Αλεξ για να μας πει τα αυτονόητα,γιατι ουσιαστικά δεν λέει κατι το ουσιώδες.

Οσο για το αν τα λένε πολλοί δημοσιογράφοι,εσενα δεν σου κανει εντύπωση πως εχει 2-3 site 5-6 ραδιοφωνικές εκπομπές και δεδομένου οπως λέμε τα λέει εξω απο τα δόντια και είναι ενάντια του κατέστημενου πως διατηρείται μέσα στο ίδιο το κατεστημένο?
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”

cron