Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

10
Έβαλα και το 3ο μέρος να φαίνεται γιατί το είχαμε ξεχάσει...


Τον άλλο μήνα στις 11/12/2010 κατά μεγάλο ποσοστό και κατά την προσωπική μου πάντα άποψη θα γίνει κάτι που θα συνταράξει όλη την ανθρωποτητα.

Τώρα αν πέσουμε έξω για το big ben να ξέρετε ότι κάτι άλλο θα γίνει εκείνη την ημέρα.... που εννοείται ότι καλύτερα να βγούμε εμείς λάθος παρά να γίνει κάτι κακο.


Πολύ φοβάμαι αντί για το big ben μην έχουμε τον πόλεμο που περιμένουμε.

Βέβαια δεν ταιριαζει κάτι τέτοιο αλλά σε λιγοτερο απο ένα μήνα θα γνωριζουμε.

Ο θεός ας μας διαψευση :ex
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

11
Για ποιο πολεμο λες ?Εννοεις τα γεγονοτα που προφητεψε ο γεροντας Παισιος?

Οσο για τα υπολοιπα που λες εχεις πληροφοριες οτι θα γινει σιγουρα κατι η ειναι προσωπικες σου αποψεις?Ειτε στο big ben ειτε καπου αλλου?Ας πουμε στον πυργο του αιφελ η στο αγαλμα της ελευθεριας?
Οταν λες θα συμβει κατι που θα συνταραξει την ανθρωποτητα το σκεφτεσαι ως τρομοκρατικο κτυπημα η κατι αλλο?
Σιγουρα το να καταστραφει το big ben αυτο ναι θα συνταραξει την ανθρωποτητα.

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

12
petr0s έγραψε:Για ποιο πολεμο λες ?Εννοεις τα γεγονοτα που προφητεψε ο γεροντας Παισιος?

Οσο για τα υπολοιπα που λες εχεις πληροφοριες οτι θα γινει σιγουρα κατι η ειναι προσωπικες σου αποψεις?Ειτε στο big ben ειτε καπου αλλου?Ας πουμε στον πυργο του αιφελ η στο αγαλμα της ελευθεριας?
Οταν λες θα συμβει κατι που θα συνταραξει την ανθρωποτητα το σκεφτεσαι ως τρομοκρατικο κτυπημα η κατι αλλο?
Σιγουρα το να καταστραφει το big ben αυτο ναι θα συνταραξει την ανθρωποτητα.

Εννοώ τον Ελληνοτουρκικό-ρωσοτουρκικο πόλεμο και πάει λέγοντας!

Τι πληροφορίες να έχω? το FBI ή CIA είμαι :blue

Άμα δεις το βίντεο(2 μέρος) ίσως σου φύγουν κάποιες απορίες.


Κατά 99% πιστευω ότι θα γίνει καταστροφή στην περιοχή του big ben,όμως ο καιρός θα δείξει και μακάρι να μην γίνει τίποτα απ όλα αυτά που λέμε!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

13
Σκέψου το απλά Πέτρο,κάτι πρέπει να γίνει για να μπορούν και αυτοί να έχουν την πρόφαση να πάρουν μέτρα ενάντια στην τρομοκρατία που ουσιαστικά θα μας κλείσουν σε μεγαλύτερη φυλακή ,οπου θα ξέρουν τι κάνουμε και τι οχι.Και τώρα ξέρουνε δηλαδή,απλά τότε θα το επισημοποιήσουν.

Και τα "τρομοκρατικα" χτυπήματα δεν γίνονται απο κάποιους δηθεν τρομοκρατες που βαλλουν την ειρήνη και την ελευθερία του πλανήτη,αλλα είναι χρηματοδοτούμενοι και καθοδηγούμενοι απο αυτούς.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

14
Ναι συμφωνω οτι κατι θα γινει για να παρουν επιπλεον μετρα κατα της τρομοκρατιας.Και πιστευω οτι θα γινει κατι στο big ben και το σκεπτικο μου ειναι οτι αφου υπηρχε ηδη καρτα των ιλλουμινατι για τους διδυμους πυργους και εγινε οτι εγινε γιατι να μην γινει το ιδιο και στο big ben οπως μας δειχνει και η σχετικη καρτα.Επισης κι αλλες τοσες καρτες τους εχουν επαληθευτει.
Πως θα γινει θα γινει το θεμα το ποτε?Οπως το αναλυσατε στο βιντεο πολυ πιθανον να γινει στις 11/12.Για να δουμε.

Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Πως μπορω εγω να ενημερωσω δικους μου ανθρωπους για αυτο το θεμα χωρις να με κοροιδεψουν και να μου πουν ''σιγα μωρε που τα πιστευεις αυτα τιποτα δεν θα γινει''?

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

15
Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Πως μπορω εγω να ενημερωσω δικους μου ανθρωπους για αυτο το θεμα χωρις να με κοροιδεψουν και να μου πουν ''σιγα μωρε που τα πιστευεις αυτα τιποτα δεν θα γινει''?
Φιλε πετρο υπαρχει κατι γι'αυτο αλλα μονο εμπειρικα.θα προσπαθησω να σε βοηθησω οσο μπορω σε αυτο.

Οταν θες να κανεις καποιον να σε ακουσει απλως ριχνεις κατι για δολωμα σε μια συζητηση και αν δεις οτι υπαρχει ενδιαφερον και σε ρωτησουν τι εννοεις μπορεις να τους μιλησεις ελευθερα.
Αν ομως αυτο που θα πεις δεν εχει ανταποκριση τοτε καλυτερα να το πας πιο χαλαρα και πιο μακροπροθεσμα ή αλλιως αστο να παει.
Δυστηχως οπως εχεις ηδη καταλαβει ζουμε σε μια εποχη οπου η αποβλακωση και η αποχαυνωση ειναι το κυριαρχο χαρακτηριστηκο της σημερινης εποχης.
ΠΡΟΣΟΧΗ:Αν λοιπον καταφερεις να μιλησεις προσπαθησε να κανεις πρωτα μια εισαγωγη στον συνομιλητη σου οπως ας πουμε για παραδειγμα να τον ρωτησεις αν ξερει για την νεα ταξη πραγματων και για την νεα εποχη και ξεκινα απο εκει μην τον ριξεις κατ'ευθειαν στα βαθεια γιατι τον επνιξες.
Λοιπον με το μαλακο και ελπιζω να σε βοηθησα καπως....και που'σαι οτι και να γινει μην απογοητευεσαι απο τους συνανθρωπους που θα σε πουν γραφικο ή οτιδηποτε αλλο αρκει που θα ξερεις εσυ μεσα σου ποιο ειναι το σωστο και αν δεις οτι καποιος προσπαθει επιμονα να σου αλλαξει γνωμη οσο και κοντινος σου να ειναι καλυτερα να αρχιζεις να τον αποφευγεις.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: Τι προκειται να συμβεί μέχρι το 2012 ;

17
Κοιτα αν ζει εκει καλυτερα να του πεις να αποφυγει το σημειο για εκεινες τις ημερες και καλυτερα να μην γινει κατι και να βγουμε εμεις λαθος παρα να χαθει κοσμος.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τα βιντεάκια μας”