ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ...Η σημαία της «Ανεξάρτητης Κρήτης» έξω από το Πολεμικό Μουσείο!

1
Εικόνα
Εικόνα
Ας μας εξηγήσει κάποιος από το υπουργείο Εθνικής Αμύνης γιατί έξω από το Πολεμικό Μουσείο στο Ναύπλιο (αποτελεί Παράρτημα – το πρώτο που ιδρύθηκε στην Ελλάδα – του Πολεμικού Μουσείου της Αθήνας) κυματίζει η σημαία της… Ανεξάρτητης Κρήτης!

Συμβαίνει κάτι που δεν μας το λένε ή απλώς τρελαθήκαμε τελείως;
elora.gr

http://mystikos-planitis.blogspot.com/2 ... z1MRj79xlu
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ...Η σημαία της «Ανεξάρτητης Κρήτης» έξω από το Πολεμικό Μουσείο!

3
emman έγραψε:Τι να σας εξηγήσουν?

Πολυ απλά βάλτε τις φωτιά! :cooll
:cooll :cooll :cooll :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag :flag ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΗ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΡΩ
Ο στόχος τους Σάντσο είναι να μας βάλλουν διχόνοια έτσι θα μας πάρουν το άλογο!!

Re: ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ...Η σημαία της «Ανεξάρτητης Κρήτης» έξω από το Πολεμικό Μουσείο!

4
Από το να βάζουν σημαίες στις διαφημίσεις της vodafone και αλλού μέχρι να το πραγματοποιήσουν στα αλήθεια απέχει πάρα πολύ..
Αυτό μου θυμίζει τους χάρτες που φτιάχνουν οι καλοί μας γείτονες που δείχνουν την ελλαδα μέχρι την λαμία..
Άλλο οι ...ευσεβείς πόθοι και άλλο η πραγματικότητα...
Αλλά ας είμαστε σε εγρήγορση.. ο στρατος έχει τα χάλια του, η αστυνομία τα ίδια και με την τροικα θα γινουν πολυ χειροτερα...

Re: ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ...Η σημαία της «Ανεξάρτητης Κρήτης» έξω από το Πολεμικό Μουσείο!

5
Προπαγανδα και υποσυνειδητα μυνηματα πλεκουν το μελλον των μελλοντικων γενεων...και οχι μονο.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΞΕΦΤΙΛΙΚΙΑ...Η σημαία της «Ανεξάρτητης Κρήτης» έξω από το Πολεμικό Μουσείο!

6
Απλά βλέπουμε οτι παντού υπάρχουν προδότες,μόνο που δεν ξέρω,ποιοι είναι οι χειρότεροι,αυτοί που σηκώνουν τέτοιες σημαίες ή αυτοί που δεν κάνουν τίποτα όταν τις βλέπουν;
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ο εντός των πυλών ανθελληνισμός”

cron