ΕΚ ΠΕΝΗΣ

1
Ξυπνα ξυπνα από τον ύπνο της αμαρτίας-- ξυπνα από τα πάθει που έχουν μαρμαρώσει την ψυχή-- ξυπνα γιατί ήρθε η ώρα η ώρα η μεγάλη η ώρα του Πολέμου.Άγγελε άγιε πότε θα γίνουν όλα αυτά .ΠΟΛΥ ΣΎΝΤΟΜΑ (δεν θα σας αποκαλύψω χρόνο -- είναι μπροστά μας).Ξυπνα από τι λήθη γιατί ήρθε ο καιρός σου.Άγγελε τι να κάνω πλέων να εγκαταλείψω την οικογένεια μου-- όχι θα γίνεις μοναχός αλλά δεν θα εγκαταλείψεις την οικογένεια σου εσύ η γυναίκα σου και το παιδί σου(2 ετών) θα είστε μαζί.ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΟΛΕΜΟΥ ήρθε η ώρα .Ναι εγώ είμαι αυτός που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα παντρεμένος με ένα γιο που θα φύγω σε νησί όπου έχω κατάλυμα 46 ετών .ΣΑΣ ΓΡΆΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΘΕΊΤΕ

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

2
Καταρχήν καλώς όρισες στην παρέα μας!

Ναι εγώ είμαι αυτός που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα παντρεμένος με ένα γιο που θα φύγω σε νησί όπου έχω κατάλυμα 46 ετών .ΣΑΣ ΓΡΆΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΘΕΊΤΕ
Eσυ είσαι όντως που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα anaxpenis ή μας γράφεις κάτι απο αλλού :blue
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

3
Καλως ορισες κατα δευτερον.
Νομιζω εμμαν οτι μιλαει περισσοτερο συμβολικα...μας προειδοποιει.
Ευχαριστουμε δεν θα παρουμε.
ΣΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟΝ ΚΟΡΦΟ ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΩΛΙΑΖΟΥΝ ΗΓΕΤΕΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ.\nΟΥ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

4
Καλοδεχούμενος είσαι.Κατανοητός όμως δεν είσαι...Και αν,λέω αν,ενδιαφέρεσαι για μας,θα πρέπει να κάνεις κάτι γι'αυτό...
ΙΔΙΑ ΦΥΛΛΑΤΤΕ-ΕΧΘΡΟΥΣ ΑΜΥΝΟΥ-ΘΝΗΣΚΕ ΥΠΕΡ ΠΑΤΡΙΔΟΣ\n\n-Δάσκαλε γιατί με διδάσκεις πολεμικές τέχνες και παράλληλα μου μιλάς για ειρήνη; \n-Γιατί καλύτερα να είσαι μαχητής σε κήπο παρά κηπουρός σε μάχη…

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

6
emman έγραψε:Eσυ είσαι όντως που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα anaxpenis ή μας γράφεις κάτι απο αλλού :blue
anaxpenis έγραψε:Ναι εγώ είμαι αυτός που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα παντρεμένος με ένα γιο που θα φύγω σε νησί όπου έχω κατάλυμα 46 ετών .ΣΑΣ ΓΡΆΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΘΕΊΤΕ
Σου απαντάει ξεκάθαρα...ο anaxpenis
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

7
Λέων έγραψε:
emman έγραψε:Eσυ είσαι όντως που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα anaxpenis ή μας γράφεις κάτι απο αλλού :blue
anaxpenis έγραψε:Ναι εγώ είμαι αυτός που στο δεξί του δάκτυλο έχει ένα εξόγκωμα παντρεμένος με ένα γιο που θα φύγω σε νησί όπου έχω κατάλυμα 46 ετών .ΣΑΣ ΓΡΆΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΘΕΊΤΕ
Σου απαντάει ξεκάθαρα...ο anaxpenis


Ο anaxpenis μπαίνει,βλέπει και εξαφανίζεται!

Όμως έχω να του πω, πως το γνήσιο εξόγκωμα το έχω εγώ!

Ναι,ναι δεν κάνω πλάκα!

Εχω βγάλει ενα εξόγκωμα στον εγκέφαλο(κεφάλι) με τις π@@@@ες του καθενός που ακούω συνέχεια!

Για να μην μιλήσω και για κάποιο άλλο εξόγκωμα,εφόσον μου τα έχουν κάνει τούμπανο :sorry με τις ίδιες και ίδιες ηλιθιοτητες τους!
«Γνώσεσθε την αλήθειαν και η αλήθεια ελευθερώσει υμάς»

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

8
Θάρθη ξαφνικά. Νά έχετε ένα σακκούλι σιτάρι κρεμασμένο στή θύρα. Αυτό θά σάς εμποδίση φεύγοντας. Μή τό αφήσετε. Νά τό πάρετε μαζί σας, γιά νά φάνε τά παιδια σας".

Re: ΕΚ ΠΕΝΗΣ

9
Καντε επιτελους κατι με τους ανορθογραφους βιαστες της Ελληνικης γλωσσας μεσα στο φορουμ

Ειναι εντελως γελοιο για καποιον που μολις εγινε μελος στο φορουμ, να κανει μια δημοσιευση τοσο προκλητικη απο πολλες αποψεις
και με ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ (χωρις να αναφερω την ελλειψη ορθης συνταξης και τα σημεια στιξης)!!!

Με την αναγνωση του κειμενου, ειναι ευκολο στον καθενα να καταλαβει τη νοητικη συγχυση του ατομου
Οταν η αδικια γινεται νομος, η αντισταση γινεται καθηκον
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ας γνωριστούμε!!!”