Δείτε το όλοι!!! H Ελλάδα δεν μας ανήκει πιά!!!

1
Εικόνα

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΑΛΑΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΟΥ!!!!ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΜΟΥ!!!!ΑΛΛΑ Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΝΗΚΕΙ ΠΙΑ!!!!!Για να δούμε ΣΗΜΕΡΑ σε ποιο σημείο βρισκόμαστε. Γιατί από το 2010 έκαναν μπόλικη "δουλίτσα" οι ΠΡΟΔΟΤΕΣ!!
Που υπάγεται το Έθνος μας;; Είναι η κατάσταση αυτή αναστρέψιμη; Η Εθνική μας κυριαρχία είναι... ασφαλής;
Λέξεις κλειδιά : "Δικαστήρια μεγάλου Δουκάτου του Λουξεμβούργου", "ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ", "δεν εξαιρούνται περιουσιακά στοιχεία και Εθνική Κυριαρχία"........
Έλληνες, τα συμπεράσματα δικά σας...........




www.staparaskinia.gr
epanastasi-gr
hellenic revenge
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: Δείτε το όλοι!!! H Ελλάδα δεν μας ανήκει πιά!!!

2
Τέτοιο αίσχος δεν το έχω ξαναδεί ποτέ στη ζωή μου. Μόνο ένα νοσηρό μυαλό θα μπορούσε να κατασκευάσει ένα τέτοιο έκτρωμα σαν αυτό.

Λυπάμαι που το λέω, αλλά ως Έλληνας πολίτης νοιώθω οργή και θλίψη.

Αυτή η πρόκληση των δρακονιανών ερπετών που κάνουν κουμάντο στον πλανήτη δεν θα περάσει.

Re: Δείτε το όλοι!!! H Ελλάδα δεν μας ανήκει πιά!!!

3
Τώρα το κατάλαβε η εν λόγω ιστοσελίδα (hellenic revenge) ότι η ελλάδα δεν μας ανήκει πια;;
Μάλιστα με το άρθρο 14 παράγραφος 5 ήδη από το πρώτο μνημόνιο του Μαϊου 2010 τους δώσαμε όλοι εμείς οι έλληνες με την απάθεια και την δειλία μας και την ηλιθιότητα μας και τις στημένες ειρηνευτικές ανώδυνες διαδηλώσεις μας (του ραββίνου hessel), το δικαίωμα να μπορούν όλοι αυτοί οι σοσια-ληστές καταχραστές & τοκογλύφοι να κατασχέσουν όποτε θέλουν δημοσία ή ιδιωτική περιουσία των Ελλήνων..και όταν λέμε ιδιωτική περιουσία εννοώ ασφαλώς τα σπίτια σας και τα χωράφια σας, όσα σας απέμειναν ακόμα δικά σας...
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η εναντίον της Ελλάδος επιβουλή”