ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

1
Θεαματική ρελάνς του Στέφανου Μάνου στην επιλογή Τζούλιας από τον Βεργή

Αναρτήθηκε από τον/την olympiada στο Απριλίου 5, 2012

Από το Αμάν το Μάτι μου

Με μια κίνηση ματ ο Στέφανος Μάνος απαντά στο κόμμα του Δημοσθένη Βεργή.

Μόλις μια εβδομάδα πριν, το κόμμα των Οικολόγων τάραξε τα νερά ανακοινώνοντας την υποψηφιότητα της Τζούλιας Αλεξανδράτου με το κόμμα του Δημοσθένη Βεργή.

Ο Στέφανος Μάνος όμως έδωσε σήμερα την απάντησή του: Με μια εντυπωσιακή ρελάνς, ο Στέφανος εξασφάλισε την συστράτευση του Γρηγόρη Βαλλιανάτου με το κόμμα της Δράσης.

Υπενθυμίζεται οτι στις προηγούμενες εκλογές η Δράση πήρε λιγότερες ψήφους ακόμα και από το Κόμμα των Κυνηγών και έτσι σε αυτές τις εκλογές ο “πήχυς” θα είναι να ξεπεράσει τον Δημοσθένη Βεργή.

Σε αυτό το πλαίσιο, η μεταγραφή Βαλλιανάτου αποτελεί σημαντική επικοινωνιακή κίνηση.

Η Δράση του Μάνου, του Νίκου Δήμου, του Βερέμη και του Μαρκουλάκη έχει πλέον την δική της Τζούλια εν όψει του αδυσώπητου προεκλογικού αγώνα.
Εικόνα

ANTE, KAI EIΣ ΑΝΩΤΕΡΑ! ΚΑΙ ΤΣΑΤΣΑΔΕΣ ΣΤΟ ΜΠ....ΔΕΛ0 ΤΗ ΒΟΥΛΗ!!
Το λακωνίζειν εστί φιλοσοφείνΠλάτων

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

4
Αρα οι επιλογές μας είναι μεταξυ του χειρότερου και του χείριστου;
Ή οι σημερινοί πολιτικοί ή η Τζούλια;
Υπάρχουν άνθρωποι που πραγματικά προσπαθούν να προσφέρουν και θέλουν να προσφέρουν,ας μείνουμε σε αυτούς και οχι σε διαφημιστικά κόλπα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

5
Τους τελευταίους προσπαθώ να βρω.
Δε θα ψήφισω Τζούλιες... Με ενοχλεί περισσότερο, όμως, ότι έχουν το θράσος να κατέβουν στις εκλογές ΝΔ και ΠΑΣΟΚ μαζί με όλη τους τη κλεφτουριά και παλιανθρωπιά.

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

6
Θέλει κόπο για να τους βρούμε,αλλά πιστεύω οτι υπάρχουν.Το σίγουρο είναι οτι δεν θα τους δούμε στα κανάλια,εκεί βλέπεις συνεχώς τα ίδια και τα ίδια πρόσωπα να παίρνουν σβάρνα τα πανελ και να προσπαθούν να ωραιοποιήσουν το μνημόνιο και να κάνουν τα μαύρα άσπρα.
''...δεν είναι η πάλη ημών εναντίον εις αίμα και σάρκα, αλλ' εναντίον εις τας αρχάς, εναντίον εις τας εξουσίας, εναντίον εις τους κοσμοκράτορας του σκότους του αιώνος τούτου, εναντίον εις τα πνεύματα της πονηρίας εν τοις επουρανίοις''\n[/align]

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

7
Μιας και αναφερθήκατε σε ΠΟΥΤ..ΝΕΣ

Η Βάνα Μπάρμπα στον ΛΑ.Ο.Σ

phpBB [video]


Αλλά είναι κουμπωμένη δεν πετάει τίποτα έξω
Είδα τα καλύτερα μυαλά της γενιάς μου\nχαλασμένα απ΄ την τρέλα,\nλιμασμένα, υστερικά γυμνά...\n\nAllen Ginsberg

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

8
Α, δεν πάμε καθόλου καλά μου φαίνεται...!!!!

Όλα αυτά περί "ηθοποιών" (ξέκωλων και μη) εμένα μου κάνουν "καλοστημένο παιχνίδι" --> Με άλλα λόγια οι ηθοποιοί μου μοιάζουν "το τελευταίο χαρτί" των πολιτικών πριν καούνε εντελώς, προκειμένου να κερδίσουν χρόνο και να φέρουν τα πράγματα εκεί που θέλουν (μασονία).

Παρακάτω βλέπουμε την Τζούλια Αλεξανδράτου με το προκλητικό "666" στο δεξί της χέρι (στην τελευταία της πορνοταινία - μέχρι στιγμής). Τι θέλει να πει ο ποιητής άραγε? Οτι ο κόσμος είναι υποδουλωμένος στον διάολο διαμέσω της πορνείας μήπως? Η μήπως απλά ήθελε να μας δείξει τα "επερχόμενα" (χάραγμα της αποκαλύψεως)...!???!!
Εικόνα
Εικόνα
Μετά το "κάψιμο" των πολιτικών παγκοσμίως,....ακολουθεί ο "Παγκόσμιος Σωτήρας" (προφανώς μετά τον πόλεμο που σύντομα θα ακολουθήσει) --> Δηλαδή ο Αντίχριστος...!!!!

Πραγματικά αναρωτιέμαι ρε παιδιά, υπάρχουν ακόμη άνθρωποι (Χριστιανοί Ορθόδοξοι εννοώ) που πιστεύουν σε ανακάμψεις της οικονομίας και κουραφέξαλα? Είναι δυνατόν να μην αντιλαμβάνεται ο κόσμος που οδεύουμε?
«Όσο κι αν είναι λίγοι αυτοί όπου διατηρούν την ευσέβεια, αυτοί είναι η Εκκλησία» (Αγ.Νικηφόρος)\n\n«Μὴ φοβοῦ τὸ μικρὸν ποίμνιον· ὅτι εὐδόκησεν ὁ πατὴρ ὑμῶν δοῦναι ὑμῖν τὴν βασιλείαν.» (Λουκ.ιβʼ32)

Re: ΠΟΥΤ..ΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤ..ΔΕΣ υποψήφιοι στις εκλογές!!!

9
Πραγματικά αναρωτιέμαι ρε παιδιά, υπάρχουν ακόμη άνθρωποι (Χριστιανοί Ορθόδοξοι εννοώ) που πιστεύουν σε ανακάμψεις της οικονομίας και κουραφέξαλα? Είναι δυνατόν να μην αντιλαμβάνεται ο κόσμος που οδεύουμε?
Μοιράζομαι τις ανησυχίες σου, φίλε μου.
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ειδησεις απο την Ελλάδα”

cron