ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

1
Εικόνα

Ζητάμε άτομα από όλη τη χωρά για να μοιράσουν φυλλάδια για την κάρτα πολίτη.
Υπάρχουν ήδη κάποιες ομάδες αλλά δεν είμαστε αρκετοί να καλύψουμε όλη την Ελλάδα.

Όσοι μπορείτε να αφιερώσετε λίγο χρόνο για το σκοπό αυτό,

επικοινωνήστε μαζί μας στο τηλ. 6939246025

ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΣΑΣ.


http://www.facebook.com/pages/EIMASTE-D ... 2446088892



http://hellenicrevenge.blogspot.com/201 ... _6898.html
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

2
Απο οσο διάβασα,το υλικο που μοιράζουνε ,είναι το έντυπο του π.Σαράντη Σαράντου.

Οποιος έχει και αλλες προτάσεις ,να τις μοιράστει μαζί μας και θα ενημερώσουμε την ομάδα.

Καλό είναι,όποιος έχει λίγο χρόνο και την δυνατότητα,να συμμετάσχει για να ενημερωθεί ο κόσμος.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

3
Καλησπέρα σας,

Άρχισα εδώ και λίγο να ασχολούμαι και να με απασχολούν όλα αυτά που συζητιούνται στο forum σας. Το κείμενο αυτό που θα υπάρχει στα φυλλάδια υπάρχει κάπου να το διαβάσω; Δεν έχω facebook επειδή είδα ότι έχετε ένα λινκ και μπορεί να είναι ανεβασμένο εκεί.


ΥΓ. Από την μια προσπαθούμε να προστατέψουμε τα προσωπικά μας δεδομένα, βλέπε κάρτα πολίτη και από την άλλη έχουμε facebook που στην ουσία τα δίνουμε όλα στο πιάτο....

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

4
Θα αναρτηθεί το φυλλάδιο ,μόλις μας το αποστείλουν και σ' εμας.Δεν χρειάζεται να έχεις λογαριασμό στο facebook για να δεις την σελίδα.

Ουτε και εγω εχω,αλλά την βλέπω.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

5
To φυλλάδιο που μοιράζετε είναι το ακόλουθο.

Εικόνα
Εικόνα


ΒΓΑΛΤΕ ΦΩΤΟΤΥΠΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΤΕ ΤΟ
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

6
ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ:
ΠΩΣ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΠΟΣΟΝ ΕΛΛΗΝ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΡΕΞΩ, ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ , ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΓΡΑΦΗΣ ΠΩΣ ΜΕ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ;

ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ ΟΥΔΕΙΣ !

ΔΟΥΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΔΗΛΑΔΗ, ΕΛΛΗΝΟΠΡΕΠΩΣ ;

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

7
Γιατί AXRHSOC,μόνον εαν είναι 100% Ελλην θα προστρέξης;
Για να ενημερώσεις τον κόσμο το κάνεις,οτιδήποτε και αν κάνεις δηλαδη,όχι μόνο για την κάρτα πολίτη.Απο κει και πέρα ,είναι στην διάθεση του καθενός είτε να ακολουθήσει,είτε οχι,είτε να επιδοκιμάσει,είτε να αποδοκιμάσει.
Εσύ αυτό που θεωρείς σωστό το έκανες ή το κάνεις ή θα το κάνεις,αλλωστε οστις θελει...
Το δουλευόμαστε δεν το κατανοώ.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: ΕΛΛΗΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ

9
dominique έγραψε:
Ζητάμε άτομα από όλη τη χωρά για να μοιράσουν φυλλάδια για την κάρτα πολίτη.
Υπάρχουν ήδη κάποιες ομάδες αλλά δεν είμαστε αρκετοί να καλύψουμε όλη την Ελλάδα.

Όσοι μπορείτε να αφιερώσετε λίγο χρόνο για το σκοπό αυτό,


Θα ήθελα να ρωτήσω , γιατί αυτές τις δράσεις δεν γίνονται επίσημα από την ιεραρχία της εκκλησίας; Το έχω απορία ....
1.Σοφία πάντων κάλλιστον, η δε αμάθεια πάντων κάκιστον
2. ζητεῖτε τὴν βασιλείαν τοῦ Θεοῦ, καὶ ταῦτα πάντα προστεθήσεται ὑμῖν
Απάντηση

Επιστροφή στο “Η Δική μας Αντίσταση”