Βουλευτικές εκλογές 2012

Μπορείτε να επιλέξετε 1 επιλογή

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

2
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ;;;

KATEBAINEI ME ΠΛΗΡΕΙΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥΣ ΣΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΤΟΥΣ ΧΙΤΛΕΡΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ;;; ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΚΑΙ ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ...


:ex4

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

3
Μην τρελαίνεσαι φίλε Υέρμακ....
Εσύ εκτίθεσαι!
Οι απαντήσεις που παίρνει η δημοσίευση είναι 15!
Αυτές είναι!Είναι και το ΑΚΙΣ, οι Κυνηγοί,οι Οικολόγοι και άλλα κόμματα υποθέτω!
Απλά δεν χωράνε όλα....
Έλληνες Αμύνεσθαι Περί Πάτρης,Ελευθερία ή Θάνατος!Μετά από μια εθνοεπανάσταση χρειάζεται και μια εθνοκάθαρση...

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

4
Αυτα δεν κατεβαίνουν με πλήρεις συνδιασμούς.. Στις προηγούμενες εκλογές μόνο 7 κόμματα μαζί με την Ένωση Κεντρώων κατέβαιναν με πλήρεις συνδιασμούς, παρόλο αυτά τα στημένα ΜΜΕ και οι στημένες μεγάλες δημοσκοπίσεις παρέλειπαν και φίμωναν την Ένωση Κεντρωων δίχως να τη δίνουν ούτε μισή ώρα το μήνα προβολή στα βρωμοκάναλά τους..
Ο Τριανταφυλλόπουλος (www.zougla.gr) η Ολυμπία και άλλοι ήδη την έβαλαν την Ενωση Κεντρώων εσείς την παραλείπετε..
Εκτίθεστε..δυστηχώς εκτίθεστε... και το αποτέλεσμα των εκλογών θα σας εκθέσει ακόμα περισσότερο! Κοντός ψαλμός!

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

5
Yermak,το ξέχασε,τώρα αυτο θα κάνουμε?
Βάλτου πέτρα στο λαιμό και ρίξτον στην θάλασσα,εκτίθεστε εκτίθεστε....λες και το έκανε επίτηδες;
Το πρόσθεσε τώρα.Το θέμα τελείωσε και μην το συνεχίζεις.
Μπορούσες κάλιστα να πεις να το προσθέσει απλά και όμορφα.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

6
Την αδικία δεν αντέχω Δομινίκη και ότι δεν έχουμε δημοκρατία αλλά έχουμε χούντα των μεγαλοκαναλαρχών και μεγαλοεκδοτών να πούμε...
Όταν ο Λεβέντης συνάντησε τον Παυλόπουλο και του παραπονέθηκε για όλα αυτά.. ο μασόνος Παυλόπουλος της ΝΔ υποκριτικά συμφώνησε και ξέρεις τι του είπε?? : "Η δημοκρατία μας νοσεί!" του είπε... αλλά τι κάνουν όλοι αυτοί για να βελτιώσουν την κατάσταση; Τίποτε!! Αντίθετα τη χειροτερεύουν!

Υ.Γ: και δεν εκτίθεμαι εγώ τουλάχιστον πουθενά διότι ήδη έχω δηλώσει ανοιχτά την υποστηριξη μου προς τον Βασίλη Λεβέντη και την Ένωση Κεντρώων. Αλλά οφείλουν όλοι στις δημοσκοπίσεις τους να βάλουν τουλάχιστον όλα τα κόμματα που κατεβαίνουν με πλήρεις συνδυασμούς!

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

8
Ούτε εγω εχω αποφασίσει,αλλά παροτρύνω να μην ρίξει κανείς άκυρο ή λευκό ,όπως και να μην απέχει.
Τα άκυρα και λευκά βοηθάνε τα κόμματα,οπως και η αποχή δεν βοηθάει σε τίποτα γιατι και το 10% να ψηφίσει θα βγει απο αυτο το 10% πρώτο κόμμα θέλετε δεν θέλετε.

Η κάθε ψήφος αξίξει!Δείξτε την αγανακτησή σας ή οτι άλλο θέλετε με την ψήφο σας και οχι με την αποχή.
Και μην ψηφίσουμε πάλι ΝΔ,ΠΑΣΟΚ ή κάποιο κόμμα της σημερινής Βουλής,γιατί μας πιάνει μια αμνησία οταν φτάνει η ώρα των εκλογών και νομίζουμε οτι ξαφνικά όλα άλλαξαν και ξεκινάμε κάτι καινούργιο,που λέει και ο Βενιζέλος..αρχίσαμε..
Και οι ίδιοι που μας κατέστρεψαν,ξαφνικά λαμβάνουν χάρη και γίνονται σωτήρες.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Βουλευτικές εκλογές 2012

9
Kαι θα ήθελα να παροτρύνω όλους όταν και αμα γίνουν εκλογές,αυτόν που θα επιλέξετε να ψηφίσετε να τον ψάξετε καλά τα πιστεύω του και τι λέει γενικότερα.
Δεν θέλω να πω ποιον να ψηφίζετε και ποιον οχι ή ποιος προβαίνει σε ανθελληνικές δηλώσεις και ποιος όχι,αμα ψάξετε θα τα βρείτε όλα,το θέμα είναι να ψάξετε και να αποφασίσετε μόνοι μας και με τα δεδομένα που θα βρείτε ποιος είναι ο κατάλληλος,ώστε να είναι δική σας επιλογή,χωρίς να σας παροτρύνει κανείς προς κάποιο κόμμα, κατά συνείδηση και χωρίς αμνησία.
Βέβαια αν κάποιος ψάξει θα βρει για όλους τους αρχηγούς των κομμάτων ανεξαιρέτως εντός και εκτός βουλής κάτι που έχει πει που χαλάει όλη την εικόνα,δεν υπάρχει κανείς αλάνθαστος δυστυχώς.
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !
Απάντηση

Επιστροφή στο “Ψηφοφορίες”