ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΜΟ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..

1
ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΜΟ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..

EGLIMATIKOTITA.GR

phpBB [video]



Ο πρωταγωνιστής του βίντεο αναφέρεται στην εικονική πραγματικότητα που μας έχουν επιβάλλει και στο ότι όσοι από εσάς πιστεύετε ότι τα πράγματα δεν πάνε καθόλου καλά, απλά ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΜΟΝΟΙ!!!
Για τα υπόλοιπα όπως λέει ο ίδιος θα μιλήσουν τα όπλα...
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΜΟ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..

2
Καθόλου περίεργο βίντεο...

Ένας αφυπνισμένος Αμερικανός, που έχει το προνόμιο να μπορεί να οπλισθεί νόμιμα σε αντίθεση με εμάς, που πρέπει να το κάνουμε παράνομα...

Εάν νομίζω ότι ο τύπος αυτός έχει δίκιο, μαντέψτε τι ! Δεν είμαι μόνος ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ ΣΕ ΞΕΣΗΚΩΜΟ ΜΕ ΟΠΛΑ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..

3
Αυτό το βίντεο με βάζει σε υποψίες για μία ακόμα νεοταξική προβοκάτσια.

Δε μου αρέσει καθόλου η φάτσα του εικονιζόμενου, ούτε ο τρόπος έκφρασής του ο οποίος θυμίζει περισσότερο στριγγλιά νεκροκεφαλής παρά κραυγή αντίστασης :evil: :twisted:
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια για τη Νέα Τάξη”

cron