Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

1
Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

phpBB [video]
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

3
Εγω για ενα πράγμα ειμαι σίγουρη οτι ολοι είμαστε σαν τους πιθηκους(και δεν εννοω εξελεκτικα! :cooll )
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

5
emman έγραψε:Για αυτό λες μερικές φορές να ξύνω το κεφάλι μου? :D
Πιάνεις τον εαυτό σου καμμιά φορά να ξεψειρίζει τον διπλανό σου στη στάση του λεωφορείου ? Μήπως μετά ασυναίσθητα τρως και τα τραγανιστά ευρήματα ? :χουχου
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 

Re: Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

6
KostasL έγραψε:
emman έγραψε:Για αυτό λες μερικές φορές να ξύνω το κεφάλι μου? :D
Πιάνεις τον εαυτό σου καμμιά φορά να ξεψειρίζει τον διπλανό σου στη στάση του λεωφορείου ? Μήπως μετά ασυναίσθητα τρως και τα τραγανιστά ευρήματα ? :χουχου
:hmmm το εχεις κανει και εσυ?
Που το ξερεις οτι ειναι τραγανιστα?

Παντως το βιντεο πολυ πετυχημενο!!!!
Caer está permitido, levantarse es obligatorio....."Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθείς"
Xαμένη μάχη,είναι αυτή που φοβήθηκες να δώσεις
Πριν γράψεις σκέψου! Πριν κατακρίνεις περίμενε! Πριν προσευχηθείς συγχώρα! Πριν παραιτηθείς προσπάθησε!
Καλό είναι το να υπάρχεις …μα το να ζεις εν Χριστώ είναι άλλο πράγμα !

Re: Ο τρόπος που βλέπουμε τα πράγματα...

8
dominique έγραψε:
KostasL έγραψε: Πιάνεις τον εαυτό σου καμμιά φορά να ξεψειρίζει τον διπλανό σου στη στάση του λεωφορείου ? Μήπως μετά ασυναίσθητα τρως και τα τραγανιστά ευρήματα ? :χουχου
:hmmm το εχεις κανει και εσυ?
Που το ξερεις οτι ειναι τραγανιστα?
Έχω nova και βλέπω το animal planet ! :cooll
Η γνώμη είναι σαν την κ*λ*τρυπίδα...Όλοι έχουν από μία! Κι οι εξουσιαστές...αυτοί που διαμορφώνουν τις απόψεις της μάζας...έχουν προωθήσει την ιδέα ότι "κάθε άποψη είναι σεβαστή"...Κι έπεισαν τον κάθε ηλίθιο στον πλανήτη, να ταμπουρωθεί πεισματικά και με φανατισμό...πίσω από την υποβολιμιαία..."προσωπική" του άποψη ! 
Απάντηση

Επιστροφή στο “Βιντεάκια διάφορα”

cron